Kalkulātors

Kalkulātors mājas lapu izveidei, interneta veikalu izstrādei, SEO pakalpojumiem, WEB pārdošanas platformām, mājas lapu uzturēšanai, digitālajam mārketingam

Mēs atvieglojam savu un Jūsu ikdienas darbu ar vienu klikšķi! Esam sagatavojuši detalizētu un pa soļiem izstrādātu kalkulātoru, kas dos precīzus darba uzdevumus, lai sasniegtu vēlamos rezultātus! Sazinies ar mums, lai iegūtu papildus atlaides uz lieliem darba apjomiem un ilgtermiņa sadarbību.

Mēs esam vairāk kā mājas lapu izstrādātājs, jo apvienojam reklāmas nozares uzņēmumus, drukas nozari, interneta veikals un dāvanu tirdzniecība, online apmācības par personību un biznesu u.c. . Tieši Jums radīts, lai atrastu visu vienā vietā! Mēs atrodamies arī šeit:

www.akcijasdruka.lv . www.horamantalisman.com.
www.akcijascenas.lv. www.pasanalize.lv. www.printsale.eu. www.drukasana.lv.
www.biznesapsihologs.lv.

Saruna dod zināšanas un skaidru rīcību
Izskaidrosim iespējas, kā vari uzlabot esošo situāciju un sagatavosim mūsu profesionālos risinājumus
Cik maksā mājas lapas izveide?
Tagad praktiski parēķināsim izmaksas mājas lapas izveidei! Ja mājas lapa ienesīs apgrozījumu gadā 10 000 EUR, tad būs vērts to gatavot sākot no 1499EUR + PVN? Šāds ir uzņēmēja domāšanas veids ilgteriņā! Ir tiešām labi visu optimizēt līdz minimumam, bet jādomā arī par to, kā vairāk nopelnīt, jo izmaksas visam tikai pieaugs.
Kapēc tik dārgas IT cenas mājas lapas izstrādei?
Lai būtu saprotamāks, tad visam pamatā ir uzņēmuma peļņa, norēķinot nost visus nodokļus, īres, tehnisko nodrošinājumu u.c. Piemēram, ja darba izmaksa ir 100 EUR, tad nodokļos no šīs summa aiziet 60 EUR un paliek 40 EUR no kā tiek nosegtas pārējās uzņēmuma izmaksas. Svarīgi – Rēķini sava uzņēmuma peļņas daļu! Mājas lapas cenas ir atbilstošas mūsdienu tirgus situācijai, tādēļ laid vaļā savus uztraukumus par naudu, bet domā, kā otpimizēt savu darbu, lai nopelnītu vairāk! Tieši tas, ko mēs piedāvājam saviem klientiem! 🙂
Mājas lapu izstrādātāju ir pilna pasaule?
Jā, Tev ir pilnīga taisnība! Ir ļoti daudz, kas izstrādā mājas lapas, bet ir liela atšķirība tajā, kādu dzīves pieredzi ir guvuši cilvēki, jo viņi zina īsāko ceļu uz panākumiem. Piemēram, mūsu komandai ir vairāk kā 20 gadu pieredze uzņēmējdarbībā un mēs skaidri zinam, kā jādomā vadītājam, lai nopelnītu vairāk. Personīgi esmu pieredzējis dziļas krīzes it visā un tādēļ ir rīcības soļi, kā tikt laukā no jekburas dzīves situācijas. Cilvēki viens no otra atšķiras ar paņēmieniem kā izmainīt situāciju sev par labu. Pievienojies mums!
Cik reāli var nopelnīt ar web pārdošanas aģentiem?
Rakstīšu no savas personīgās pieredzes! Sākumā bija pavisam švaki ar pasūtījumiem, bet tas lika iemācīties kā pareizāk uzrakstīt tekstus, lai atrastos google TOP pozīcijās, iemācījāmies kā izveidot dizainu mājas lapām, apguvām cilvēku pirkšanas ceļu, kas atvieglo cilvēku pirktspēju, apvienojāmies ar tehniskiem prātiem, kas palīdz mājas lapu ātrāk uzcelt reitingos u.c. nianses. Mana personīgā pieredze mājas lapas izstrādē ir tāda, ka 6 mēnešos piesaistīju 47 jaunus klientus ar kopējo apgrozījuma summu 25 000 EUR apmērā. Man atpelnijās investīcijas un tās turpina atpelnīt savu! Nākošais solis būs vēl jaudīgāka pārdošanas platforma 🙂
Essentials Logo

Mēs esam atvērti sadarbībai

Atrisinam klientu problēmas, kas sadarbību padara īpaši vieglu un patīkamu
Vairāk kā 20 gadi biznesā

Jo vairāk mēs daram, jo vienkāršāk kļūst! Kļūdas mūs apmāca, lai otrreiz tur nenonāktu un rīkotos efektīvāk.

Labi padarīts darbs motivē

Katrs paveiktais projekts dod lielāku ieguvumu mūsu klientam. Atrisinam cilvēku ikdienas problēmas, kas mūs paceļ spārnos!

Profesionālās prasmes

Biznesa analītika
Pārdošana un mārketings
Mājas lapas izstrāde
SEO pakalpojumi
Digitālais mārketings
Mājas lapu uzturēšana
Sociālie tīkli
Grafiskais dizains
Novērtējums
Biznesa analītika
0%
Pārdošana un mārketings
0%
Mājas lapas izstrāde
0%
SEO pakalpojumi
0%
Digitālais mārketings
0%
Mājas lapu uzturēšana
0%
Sociālie tīkli
0%
Grafiskais dizains
0%

Atvieglo savu darba ikdienu

Analizēsim, izstrādāsim, optimizēsim, automatizēsim un vienkāršosim Jūsu biznesa darbību

Pieseko mums, lai pārdotu vairāk