Sociālie tīkli

Sociālie tīkli rada uzticamību un piesaista klientus

Lai izprastu lietas būtību, tad paņemsim nesenu pagātni ar Covid 19. Ja uzņēmumam nebija sociālo tīklu, tad pārdošana strauji kritās, jo izslēdza vienu svarīgu pārdošanas aspektu – tikšanās klātienē. Sociālie tīkli ir paredzēti daudz, daudz plašākai sabiedrībais daļai, lai uzzinātu Jūsu produkta vai pakalpojuma pielietojumu savām vajadzībām. Cilvēks, kad izdara pirkumus, viņš noteikti paskatās internetā, ko raksta citi cilvēki vai apskatās sociālo tīklu izskatu. Ja uzņēmums rada patīkamu iespaidu, tad liela varbūtība, ka Jūs iegūsiet pasūtījumu. 🙂 Jautā mūsu komadnai, lai sagatavo Jums piemērotu risinājumu!

Saruna dod zināšanas un skaidru rīcību
Izskaidrosim iespējas, kā vari uzlabot esošo situāciju un sagatavosim mūsu profesionālos risinājumus
Sociālo tīklu izveide ir ilgs process?
Ja ir gatava soļu metode, tad tas ir ļoti ātrs process. Sociālo tīklu kontu izveide patiesībā ir ļoti ātra. 🙂 Ir tikai viens nosacījums! Ja ir iepriekš sagatavota stratēģija, noteiktas bildes un teksti, ko vēlas izvietot sociālajos tīklos. Mēs iesakam sākt ar mārketinga un pārdošanas stratēģijas izveidi un tikai tad veidot sociālos kontus. Lai to visu izveidotu, tad vajadzīgi dati, kurus mēs varam Jums parādīt.
Sociālie tīkli nes peļņu uzņēmumam?
Vai zini kā notiek klientu piesaiste lieliem uzņēmumiem? Caur internetu un reklāmas palīdzību. Paskaties mūsu tirgū, piemēram, Rimi, Cirkle K, Maxima u.c. Viņi ir sagatavojuši savu stratēģiju sociālajiem tīkliem, mājas lapai, telpu izkārtojumam, lai piesaistītu cilvēku uzmanību un tad piedāvāt gatavus risinājumus. Mēs varam Jums arī sagatavot šādu stratēģiju, lai papildus piesaistītu jaunus klientus.
Sociālo tīklu uzturēšana ir dārga?
Paņemsim praktisku piemēru. Ja mēnesī sociālie tīkli nopelnītu 2000 EUR un vairāk, būtu vēlme maksāt ap 200 – 300 EUR par sociālo tīklu uzturēšanu? Ja ienākums būtu 5000 EUR mēnesī? Jā, lūk šādi ir jāskatās uz investīcijām, kur mēs liekam naudu. Naudai jāpelna nauda, tad labklājība garantēta 🙂 Mēs varam Jums sagatavot šādus risinājumus.
Sociālo tīklu mārketings sevi atpelna?
Ja Tev patīk katru dienu celties un strādāt kā zirgam, pārguris nākt mājās no darba, tad sociālo tīklu mārketings nav domāts Tev 🙂 Sociālais mediju mārketings paredzēts, lai pievērstu cilvēku uzmanību visā pasaulē vienlaicīgi, bet Tu kā cilvēks nevari fiziski atrasties visās vietās vienlaicīgi. Muļķīgs priekšstats, ka mūsdienu tehnologijas bojā cilvēku, jo tās ir jāizmanto savā labā. Visus iekšējos konfliktus veido mūsu prāta darbība un spēja apstrādāt informāciju. Mēs sagatavosim sociālo tīklu mārketingu, lai Jūs varta atpūsties un ieviest skaidrību savā darbībā.
Essentials Logo

Mēs esam atvērti sadarbībai

Atrisinam klientu problēmas, kas sadarbību padara īpaši vieglu un patīkamu
Vertīgas zināšanas

Sociālo tīklu izveide

WEB pārdošanas aģenti strādā 24/7, kamēr Tu vari atpūsties vai darīt sev patīkamas lietas

Mēs esam vairāk kā mājas lapu izstrādātājs, jo apvienojam reklāmas nozares uzņēmumus, drukas nozari, interneta veikals un dāvanu tirdzniecība, online apmācības par personību un biznesu u.c. . Tieši Jums radīts, lai atrastu visu vienā vietā! Mēs atrodamies arī šeit:

www.akcijasdruka.lv . www.horamantalisman.com.
www.akcijascenas.lv. www.pasanalize.lv. www.printsale.eu. www.drukasana.lv.
www.biznesapsihologs.lv.

Mājas lapas cenas
Vairāk kā 20 gadi biznesā

Jo vairāk mēs daram, jo vienkāršāk kļūst! Kļūdas mūs apmāca, lai otrreiz tur nenonāktu un rīkotos efektīvāk.

Labi padarīts darbs motivē

Katrs paveiktais projekts dod lielāku ieguvumu mūsu klientam. Atrisinam cilvēku ikdienas problēmas, kas mūs paceļ spārnos!

Profesionālās prasmes

Biznesa analītika
Pārdošana un mārketings
Mājas lapas izstrāde
SEO pakalpojumi
Digitālais mārketings
Mājas lapu uzturēšana
Sociālie tīkli
Grafiskais dizains
Novērtējums
Biznesa analītika
0%
Pārdošana un mārketings
0%
Mājas lapas izstrāde
0%
SEO pakalpojumi
0%
Digitālais mārketings
0%
Mājas lapu uzturēšana
0%
Sociālie tīkli
0%
Grafiskais dizains
0%

Atvieglo savu darba ikdienu

Analizēsim, izstrādāsim, optimizēsim, automatizēsim un vienkāršosim Jūsu biznesa darbību

Pieseko mums, lai pārdotu vairāk