Ozonalietas.lv

Ozonalietas.lv

Apraksts

Vecā mājas lapas bija veidota 2000. gadu sākumā un nu jau bija novecojusi un no mobilajām iekārtām ļoti neērti apskatāma. Izveidojām pievilcīgi dizainu gan no datora, gan mobilajām iekārtām, kas lieliski darbojas kopā ar mājas lapas funkcionālo daļu. Tika izveidots arī produktu katalogs, lai topošajiem klientiem būtu ērtāk apskatīt un pasūtīt produktus.

Paveiktais

Mājas lapas izstrāde
Produktu katalogs

Mūsu firmas mājas lapa bija iztrādāta pirms desmit gadiem, tādēļ bija nepieciešamība pēc jaunas, modernas mājas lapas. Jaunā mājas lapas izveidi uzticēju Kasparam Plinkam no firmas “Mājas lapas izstrāde”.
Tā kā, mums jau mājas lapa bija, tad galvenajos vilcienos zināju, kam ir jābūt jaunajā mājas lapā. Pēc tikšanās ar Kasparu Plinku, kas ilga divas stundas, vienojāmies par jaunās mājas lapas struktūru un dizainu. Šajā sarunā nonācām līdz kopējam viedoklim, kas atsķīrās no mana sākotnējā redzējuma, jo nebiju tik labi informēts par jaunākajām tendencēm web lapu dizainā. Turpmākā sadarbība notika attālināti. Jaunajā mājas lapā tika pārnesta informācija no vecās mājas lapas, papildus informāciju es nosūtīju pa epastu. Jaunā demo versija tika izstrādāta nedēļas laikā. Kamēr jaunā mājas nebija publicēta, mani attālināti apmācīja ar weba administratora rīkiem un jaunu datu ievadi. Tālāk jau es pats varēju papildināt un labot informāciju mājas lapā. Kaspars Plinka konsultēja un veica jaunās mājas lapas un e-pastu instalēšanu uz jaunu serveri.
Varu apgalvot, ka mūsu firmas jaunā mājas lapa www.ozonalietas.lv tika izveidota ātri un kvalitatīvi.
Varu ieteikt izmantot firmas “Mājas lapas izstrāde” pakalpojumus.

Juris Brūveris
OZONE TECH, SIA