Mājas lapas izstrāde

Mājas lapas izveide jebkurai gaumei un iespējām

Mēs vēlamies Jums atvieglot ikdienu! Atceros savu pirmo pieredzi ar mājas lapas izstrādāšanu, ka nezināju, kas jāprasa un nezināju, kā nodot uzdevumu, lai mājas lapa būtu izveidota. Tas bija pirmais solis, veidot pašam uzņēmumu, kas piedāvā šīs problēmas risinājumu. Mājas lapas izveide jebkurai gaumei un iespējām ir solis tuvāk ērtākam ikdienas darbam. Kā tiek atvieglota mājaslapas izstrāde? Vienkārši! Mājas lapas dizains tiek izmantots no gataviem šabloniem, kurus mēs pielāgojam. SEO struktūra mājas lapā tiek manuāli izveidota, bet uz piemērotas WordPress sagataves, kur nav nekā lieka. Būsim reāli, mēs nevaram konkurēt ar miljardu vērtām kompānijām mājas lapas izveides tehniskajā ziņā, taču varam pielieto savu radošo potenciālu!

Saruna dod zināšanas un skaidru rīcību

Izskaidrosim iespējas, kā vari uzlabot esošo situāciju un sagatavosim mūsu risinājumus

Image link
Mājas lapu izveide sagādā galvas sāpes?
Tikai mieru! Mēs zinām, cik smagi ir darīt darbu par kuru neko nezini. Tādēļ esam radījuši definētu soļu metodi, lai Jūs ar vieglu prātu spētu izveidot sava uzņēmuma mājas lapu! Pārliecinies par to sarunā ar mums. Pēc sarunas radīsies skaidrība, kā to izdarīt kopīgiem spēkiem.
Image link
Mājas lapas uzturēšana nenes klientus?
Jā, manas pirmās mājas lapas arī nedeva rezultātu, kad neviens negribēja pirkt manus produktus un pakalpojumus. Zini, kur bija kļūda? Nebija pārdomāts cilvēku iepirkšanās ceļš. Izdarīsim tā, lai cilvēks tiktu pie kārotā produkta vai pakalpojuma vien ar 1 – 3 klikšķiem. Uzservēsim viņiem garšīgu galdu, lai būtu gandarīti par pirkumu 🙂
Image link
Mājas lapas audits dod rezultātu?
Ieraksti google meklētājā savu produkta nosaukumu. Ja to nevar atrast 1. vai 2. google lapā, tad vari uzskatīt, ka tava mājas lapa nav internetā. SEO pakalpojumi Latvijā kļūst aizvien pieprasītāki, jo šī nozare vēl nav attīstījusies pasaules līmenī. SEO audits dod rezultātu. Nepieciešams uzrakstīt tekstus un sakārtot URL struktūru, kas klientus aizvedīs līdz jūsu produktam.
Image link
Digitālais mārketings palīdz mājas lapas reitingiem?
Varam 100% to apgalvot, ka palīdz! Straujais mājas lapu izveides pieaugums Covid laikā pārpilda internetu un tagad sāksies dabiskā atlase. Ja nav pareizi uzbūvēta mājas lapas struktūra, tad mājaslapu neatradīs internetā augstā pozīcijā. Digitālais mārketings palīdz piesaistīt pircējus no dažādiem sociālajiem tīkliem, kur atrodas cilvēki. Šāda darbība ceļ augšā arī mājas lapas rādītājus un google reitingus.

Mēs esam atvērti sadarbībai

Atrisinām klientu problēmas, kas sadarbību padara īpaši vieglu un patīkamu

Vertīgas zināšanas

Mājas lapu izveide

WEB pārdošanas aģenti strādā 24/7, kamēr Tu vari atpūsties vai darīt sev patīkamas lietas

Mēs esam vairāk kā mājas lapas izstrādātājs, jo apvienojam reklāmas, drukas, e-veikala, dāvanu tirdzniecības, online apmācību nozares. Tieši Jums radīts, lai atrastu visu vienā vietā! Mēs atrodamies arī šeit:www.akcijasdruka.lv . www.horamantalisman.com. www.akcijascenas.lv. www.pasanalize.lv. www.printsale.lv. www.drukasana.lv. www.biznesapsihologs.lv.

Mājas lapas cenas