Biznesa analītika

Biznesa analītika, kas atvieglo ikdienas darbu

Tagad ir situācija, kad uzņēmumu ir ļoti daudz un piedāvāto pakalpojumu vai produktu arī ir pārdabiskā skaitā. Biznesa analītika ir nākotnes profesija. Kādēļ tāds uzstādījums? Kamēr uzņēmums attīstās, tikmēr cilvēki nedomā par izmaksu optimizēšanu, bet skrien pakaļ pasūtījumiem. Kā nauda ienāk, tā arī trubā tā pazūd 🙂 Biznesa psiholoģija ir paredzēta, lai pareizi uzstādītu biznesa pamatus un soli pa solim veiksmīgi attīstītoties. Datu analītika šajā procesā ir ļoti svarīga, jo viss patērētais laiks jāpārvērš naudas izteiksmē, jo mēs par to maksājam. Piemēram, cik ilgs laiks vajadzīģs, lai noformētu pasūtījumu? 1 min? Vai 10 min? Jā, tādēļ jautā šīs lietas man vai kolēģiem un mēs to izsakidrosim 🙂

Saruna dod zināšanas un skaidru rīcību

Izskaidrosim, kā vari uzlabot esošo situāciju un sagatavosim mūsu profesionālos risinājumus

Image link
Biznesa psiholoģija dod rezultātu?
Jebkura skaidrība prātā un precīzi rīcības soļi izvedīs uzņēmumu no jebkuras problēmu situācijas. Svarīga nianse ir vadītājam iedot šo sajūtu, ka viss izdosies un tad tik strādāt uz šo rezultātu. Ja kuģa kapteinim ir panika, tad liela varbūtība, ka kuģis aizies bojā. Tieši tā pat notiek ar uzņēmumu!
Image link
Biznesa analītika palielina peļņu?
Biznesa analītikas uzdevums ir pamanīt tās vietas, kur cilvēki uzņēmumā tērē laiku bezjēdzīgi! Piemēram, ja ir sistēma un programma, kas darbu apstrādē aizņem 20 sekundes, bet cilvēki to dara 15 minūtes, tad parēķini šo summu, ko uzņēmums var iegūt! Mēs meklējam šos laika zudumus, lai Jūs pelnītu vairāk 🙂
Image link
Biznesa konsultācijas ievieš skaidrību?
Ja Tu brauc ar mašīnu un Tev ir skaidri noteikumi, tad viss ir viegli, pareizi? Tieši šāds uzdevums ir ieviest skaidrību ar biznesa konsultāciju. Iztēlojies, ka kopumā uzņēmumā ir vairāk kā 10 problēmas vienlaicīgi. Ar kuru jāsāk strādāt pirmo? Visam ir likumsakarības, jo jāatrisina sākotnējā problēma no kā tas viss sākas jeb cēlonis, lai neveidojas atkal nākošās problēmas. 🙂 Mēs meklējam šos cēloņus, lai turpmākais darbs kļūst vienkāršāks un patīkamāks.
Image link
Kā palielināt uzņēmuma peļņu?
Savā laikā par šo jautājumu daudz domāju un nonācu pie lieliskām atziņām. Ja vēlētos palielināt peļņu par 10%, tad man jāatmet viss liekais budžets. Ja vēlos palielināt peļņu par 30%, tad jāievieš liela automatizācija. Ja vēlos palielināt peļņu par 50%, tad jāpapildina jauni produkti un virzieni. Ja jāpalielina par 70%, tad jāmaina biznesa veids 🙂 Lūk, viens no veidiem kā palielināt peļņu.

Mēs esam atvērti sadarbībai

Atrisinām klientu problēmas, kas sadarbību padara īpaši vieglu un patīkamu

Gribu mājas lapu
Vertīgas zināšanas

Mājas lapu izveide

WEB pārdošanas aģenti strādā 24/7, kamēr Tu vari atpūsties vai darīt sev patīkamas lietas

Mēs esam vairāk kā mājas lapas izstrādātājs, jo apvienojam reklāmas, drukas, e-veikala, dāvanu tirdzniecības, online apmācību nozares. Tieši Jums radīts, lai atrastu visu vienā vietā! Mēs atrodamies arī šeit:www.akcijasdruka.lv . www.horamantalisman.com. www.akcijascenas.lv. www.pasanalize.lv. www.printsale.lv. www.drukasana.lv. www.biznesapsihologs.lv.

Mājas lapas cenas