11 fakti par mājas lapas dizainu

11 fakti par mājas lapas dizainu
Image link

Nepieciešamas tikai 0.05 sekundes, lai lietotājs izveidotu pirmo viedokli par jūsu mājas lapu.

Mūsdienās jebkurš vaicājums internetā sniedz mums vairākus rezultātus, kuri atbilst mūsu vajadzībām. Un te jau matemātika ir vienkārša, lietotājs šajās 0.05 sekundēs rada uzticamību par mājas lapu tikai pēc tā dizaina un vai viņš paliks mājas lapā vai nē.

Image link

57% interneta lietotāju apgalvo, ka neieteiks uzņēmumu saviem draugiem un paziņām, ja mājas lapa nebūs viegli apskatāma no mobilās ierīces.

Cilvēkiem patīk viss vienkāršais, kad nav nepieciešamība ar pirkstiem regulāri kaut ko palielināt, samazināt, tīt mājas lapu turpu šurpu, lai tikai kaut ko atrastu.Te parādās adaptīvā dizaina priekšrocības, ja lietotāja pieredze būs laba, arī mobilajā ierīcē, un iegādāties produktu vai iegūt nepieciešamo informāciju būs bijis viegli un bez saražģījumiem, tad visticamāk šis lietotājs labprāt ieteiks jūsu mājas lapu arī draugiem.

Image link

85% pieaugušo uzskata, ka uzņēmuma mājas lapai, skatoties mobilajā ierīcē, ir jābūt tik pat labai vai labākai nekā datora versijai.

Viedtālruņi mūsu dzīvē ienākuši ļoti strauji un mūsdienās vairāk izmantojam tieši mobilās ierīces sērfošanai internetā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, izstrādājot lapu, pievērst uzmanību tieši mobilajai versijai.

Image link

38% cilvēku pārtrauks izmantot mājas lapu, ja tās saturs vai izkārtojums nebūs pievilcīgs.

Lai gan pētījumu rezultāti rāda, ka tie ir 38%, bet reāli šķiet, ka šis skaitlis varētu būt pat lielāks, jo nevienam nepatīk lasīt nepārskatāmus teksta blāķus ar sažmiegtām acīm, vai meklēt pogu iegādāties, kad produkts atrasts. Mājas lapas izkārtojumam un dizainam jābūt intuitīvi skaidram, lai netiktu zaudēti potenciāli klienti, tikai tāpēc, ka nav iespējams atrast pogu “iegādāties”!

Image link

88% lietotāji, kas iepērkas internetā, visticamāk neatgriezīsies jūsu mājas lapā pēc sliktas lietotāja pieredzes.

Tāpēc ir svarīgs mājas lapas dizains, struktūra un iespēja ar pāris klikšķiem atrast sev nepieciešamo, jo ja klients to neizdarīs pie jums, tad pie kāda cita, kas būs padomājis par šīm lietām.

Mēs nodrošinām digitālo mārketingu 24/7

Internets neslimo, nepretojas, nekavē, nemainās, nenogurst un strādā 24/7

Image link

75% interneta lietotāju atzīst, ka spriež par uzņēmuma uzticamību, pamatojoties uz uzņēmuma mājas lapas dizainu.

Tas ir visai neticami, ka tikai mājas lapa var rast kādu iespaidu par jūsu uzņēmumu, bet ir jārēķinās, ka ir 2022. gads un cilvēki visu meklē internetā. Tikai neaizmirsti, ka skaistam dizainam ir jāiet roku rokā ar labu saturu!

Image link

Lietotāji, vidēji 5,94 sekundes, pavada skatoties uz mājas lapas galveno attēlu.

Tāpēc bieži vien mājas lapas augšpusē ir izvietoti kādi kliedzoši piedāvājumi ar attēlu vai “slaideri” ar piedāvājumiem, jo šī ir lieta ko lietotājs ierauga pirmo un pievērš pastiprinātu uzmanību.

Image link

Ja lietotājam tiktu dotas 15 minūtes satura lasīšanai, tad divas trešdaļas cilvēku labprāt lasītu ko skaisti noformētu, nevis parastu tekstu.

Domāju, ka te nav ko piebilst. Cilvēkiem labāk patīk lasīt tekstu ar attēliem , izceltiem tekstiem un kad nav jāmaldas starp rindiņām.

Negaidi savu iespēju

Paņem rokās savu dzīvi un veiksme Tevi atradīs!

Image link

94% lietotāju pirmie iespaidi ir saistīti tieši ar mājas lapas dizainu.

Lietotāji atzīst, ka bieži vien mājas lapas ir pārāk sarežģītas, pārāk pārpildītas ar informāciju un trūkst navigācijas palīglīdzekļu. Kā arī nepatīkamas krāsas, pārāk daudz uznirstošās reklāmas, sīka druka, pārāk daudz teksta un neefektīvu meklēšanas funkciju.

Image link

94% negatīvo mājas lapu atsauksmju ir saistītas ar dizainu.

Kā jau pārliecinājāmies, ka lietotājs par jūsu mājas lapu rada pirmo iespaidu ātrāk kā sekundē, tad būtu vēlams pārliecināties, ka jūsu mājas lapas neizskatās tā, it kā būtu veidota 2000. gadu sākumā. Krāsas, attēli, fonti .. tam visam ir liela nozīme.

Image link

8 no 10 klientiem pārstātu lasīt saturu, kas viņu ierīcē netiek labi parādīts.

Adaptīvais dizains nav pieejams visās mājas lapās, tomēr tas nekur nav pazudis. Lietotāji meklēs, līdz atradīs to mājas lapu, kuru būs ērti apskatīt.

Related Posts